Výroba prodejen

Výroba interiérů prodejen

Pekařství


 

 

Jedná se o kompletní vybavení interiéru pekařství včetně dodání elektrospotřebičů, chladících zařízení či ohřívacích zařízení, osvětlení pultů, zápultí i celého interiéru a to dle námi navrženého návrhu, který je konzultován s investorem či architektem. 

Cukrářství a bistra


 

 

Interiéry cukrárny či bistra jsou vyráběny dle dispozičních možností prostoru a nejen jako sestav stojících v řadách, ale i v sestavách, které tvoří daný tvar či kopírují stěny místnosti. Lze tedy navrhnout a vyrobit interiér podle požadavků zákazníka a to v jakémkoliv provedení, pokud to je technologicky a účelově možné.

Řeznictví a lahůdky


 

 

Kompletní vybavení řeznictví, uzenářství a lahůdek a to včetně chladících vitrín, přístěnných vitrín, nerezového či nábytkového vybavení zápultních řad, řeznického vybarení a přípravného zařízení.

Kavárny a restaurace


 

 

Veškeré vybavení kavárny či restaurace je navrhováno dle dispozičních řešení prostoru, dále dle požadavků návštěvnosti, možností investora a včetně dodání elektrospotřebičů, chladících zařízení, osvětlení pultů, zápultí i celého interiéru. Vše je konzultováno s investorem či architektem.

Samoobslužné podejny


 

 

Samoobslužné úseky a příslušenství prodejny Vám firma JSP Interiér s.r.o. dodává jako další z možných variant zařízení interiéru prodejny či jako doplňující sortiment Vaší prodejny. Nabízíme velikou škálu modulů, které jsou určeny taktéž pro prodejny s textilem, obuví, klenotnictví, drogériovým sortimentem nebo kancelářskými potřebami.

Telefon: 776 690 299

Písečné č. 39

593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Copyright Statement