Olepování a formátování

Formátování plošného materiálu

Naše firma ve snaze poskytnout možný servis v oblasti nábytkářské a truhlářské nabízí všem nábytkářským firmám, ale i soukromím osobám službu řezání plošných materiálů na bázi dřeva (LTD - laminovaná dřevotřísková deska, DTD, atd.).

 

Chceme poskytnou služby, které malým nábytkářským firmám zrychlí a usnadní práci bez pořizování výrobní technologie a velkým firmám, kterým jejich výrobní technologie nepokrývá požadovanou výrobu.

 

Naše služby jsou poskytovány díky použití CNC stroje, přesněji velkoplošnou pilou CUT 85, která dokáže vyrobit přesné přířezy dle požadavků.

Jak postupovat při realizaci zakázky (stejné pro řezání i olepování přířezů):

 

1. Vyplnit formulář (objednávkový list) pro formátování - daný formulář a návod pro vyplnění naleznete ZDE.

 

2. Zaslat elektronicky nebo doručit formulář na adresu firmy   JSP Interiér s.r.o. - po obdržení formuláře bude vyhotoveno potvrzení a daná zakázka bude dána do výroby k realizaci.

 

Ceník řezání plošných materiálů platný do 31.12.2018 je možné stáhnout ZDE.

Olepování plošného materiálu

Společně s řezáním plošného materiálu zajišťuje naše firma i servis v oblasti olepování hran, který je nezbytným článkem výroby nábytkářského odvětví.

 

Olepování je prováděno na automatické olepovačce typu Sprint 1329, která je schopná předfrézovávat boční plochu přířezu před samotným olepením hranou.

Jak postupovat při realizaci zakázky (stejné pro řezání i olepování přířezů):

 

1. Vyplnit formulář (objednávkový list) pro formátování - daný formulář a návod pro vyplnění naleznete ZDE.

 

2. Zaslat elektronicky nebo doručit formulář na adresu firmy   JSP Interiér s.r.o. - po obdržení formuláře bude vyhotoveno potvrzení a daná zakázka bude dána do výroby k realizaci.

 

Ceník řezání plošných materiálů platný do 31.12.2018 je možné stáhnout ZDE.

Telefon: 776 690 299

Písečné č. 39

593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Copyright Statement