Výroba nábytku

Výroba nábytku

Kuchyňské linky


 

 

Kuchyně Vám nabízíme s kompletní dodávkou elektrospotřebičů či doplňkových systémů pro uložení potravin, nádobí, čistících prostředků apod. či jako soubor jednotlivých modulů, který si zákazník může vybrat z aktuální nabídky prvků a zajištění elektrospotřebičů je pak v plné kompetenci zákazníka.Elektrospotřebice, doplňkový systém, nábytkové kování a samotný materiál pro výrobu kuchyňské linky jsou vybírány z hlediska funkčnosti a estetiky a to s důrazem na kvalitu a dobu upotřebení. Snažíme se o dodání takového zboží, s kterým při každodením používání nebude žádný problém.

Věstavěné skříně


 

 

Dle požadavků na funkčnost a design skříně nabízíme velký výběr z nábytkového kování pro vestavěné skříně a to především kování pro posuvné a skládací dveře (kování s vrchním i spodním vedením), drátěného systému pro odkádání věcí (drátěné koše), prvků pro specifický oděv (držáků kravat, košil a kalhot, výklopných tyčí) či prvků pro uložení bot. Zároveň nabízíme dodávku designových prvků pro posuvné i skládací dveřní systém a to hliníkových profilů, zrcadel a tónovaných skel, fotografických zpracování dřevotřískových desek a skel či dodávku osvětlovacích prvků pro vnitřní i vnější nasvícení skříně.

Kanceláře


 

 

Dle velikosti prostoru, počtu zaměstnanců a typu kanceláře navrhujeme nejlepší řešení pro umístění jednotlivých prvků, přepážek a úložných míst, jenž v konečné fázi tvoří jednolitý prvek. Mezi zázkadní prvky kancelářského nábytku, které nabízí naše firma jsou kancelářské stoly různého provedení (tvarové provedení pro skládání stolů do celků, pevné stoly pro elektroniku, konferenční stoly,...), úložné kontejnery pod pracovní stoly, kartotékové schránky pro uložení pořadačů, závěsných registratur a ostatních dokumentů, kancelářské židle různých typů a velikostí s ergonomickými vlastnostmi.

Ostatní nábytek


 

 

Nabízíme Vám výrobu a dodání nábytku, který je vyrobený z masivního dřeva a materiálů na bázi dřeva (lamino, překližka, MDF, ...), čalouněný či tvarovaný do složitých tvarů. 

Mezi ostatní bytový nábytek, který Vám nabízíme patří především vybavení ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů, jídelen a ostatní.

Telefon: 776 690 299

Písečné č. 39

593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Copyright Statement