Služby

SLUŽBY


 

Výroba interiérů prodejen


 

 

Jedná se o kompletní vybavení interiéru prodejen včetně dodání elektrospotřebičů, chladících zařízení či ohřívacích zařízení, osvětlení pultů, zápultí i celého interiéru a to dle námi navrženého návrhu, který je konzultován s investorem, designérem či architektem. 

Výroba nábytku


 

 

Nabízíme služby výroby interiérového zařízení domácností dle požadavků klienta a to především výroby atypických prvků. Reagujeme na každé přání zákazníka a snažíme se dle našich zkušeností doporučit co nejefektivnější a materiálově nejvhodnější variantu požadovaného nábytku. Samotnou realizaci předchází vypracování podkladů pro zákazníka, které obsahuje specifikaci, cenu, popřípadě vizualizaci nábytkového zařízení.

Návrh a 3D vizualizace


 

 

Služby v oblasti návrhů a tvorby 3D vizualizací Vámi požadovaného výrobku či prodejny. Díky počítačovému zpracování Vám může ukázat jak bude Váš produkt vypadat a jak bude konstrukčně řešen.

Olepování,


formátování,


frézování


 

 

Nabízíme služby všem nábytkářským firmám, ale i soukromím osobám službu řezání plošných materiálů na bázi dřeva (lamino, DTD, atd.) olepování ABS hranami a nákližky či frézování na CNC frézce.

CNC fotokompakt


 

FOTOKOMPAKT přináší zcela novou metodu zpracování digitální fotografie pomocí nejmodernějších CNC strojů

Telefon: 776 690 299

Písečné č. 39

593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Copyright Statement